Game Chef Edycja Polska

Kontakt

Home  >>  Kontakt

Jeżeli pragniesz wziąć udział w konkursie Game Chef 2017 wyślij na adres gamechef@gry-fabularne.pl wiadomość zawierającą:

  • Imię/Pseudonim: Twoje imię oraz, jeśli gra to wynik współpracy, imiona osób, które ci pomagały. Jeśli chcesz zgłosić grę anonimowo, wymyśl (nie obrażający nikogo) pseudonim i się nim podpisz.
  • Tytuł: Jak się nazywa twoja gra.
  • Link: Odsyłacz do szkicu lub strony, z której można szkic ściągnąć. Po zgłoszeniu gry prosimy nie aktualizować pliku, do którego odsyłał link. Możesz pracować dalej nad swoją grą, ale nowa wersja musi zostać umieszczona w innym miejscu niż poprzednia.
  • Skrócony opis: Nie przekraczający 140 znaków opis twojej gry.
  • Sposób kontaktu dla oceniających: To może być twój email, wątek na forum, post w sieci społecznościowej. Sposób kontaktu możesz także zawrzeć bezpośrednio w grze.
  • Zdolność konkursowa: Jeśli zgłaszasz grę, ale nie możesz współzawodniczyć o zwycięstwo (ponieważ jesteś członkiem/członkinią grupy organizującej konkurs lub ponieważ zostały złamane jakieś reguły), prosimy napisz o tym w swoim zgłoszeniu. Możesz nadal uczestniczyć w konkursie, twoja gra będzie oceniana przez innych uczestników i uczestniczki, nie możesz jednak wygrać. Proszę napisz o tym w zgłoszeniu, nie chcemy nikogo dyskwalifikować.

Pamiętaj, że zgłaszając swoją grę zgadzasz się na dołączenie do procesu oceniającego, w którym zobowiązujesz się do zapoznania się z 4 grami innych osób i rekomendowania jednej z tych gier jako zwycięzcy polskiej edycji Game Chef 2017.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania możesz także skorzystać z poniższego formularza.

Dodaj komentarz