Game Chef Edycja Polska

Ważki(e) zwycięstwo

Home  >>  Informacje  >>  Ważki(e) zwycięstwo

Ważki(e) zwycięstwo

On Lipiec 19, 2015, Posted by , In Informacje, With No Comments

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że grupa sędziowska w składzie Katarzyna Kuczyńska, Marcin Kuczyński oraz Kamil Węgrzynowicz, jednogłośną decyzją, postanowiła tytuł Zwycięzcy Game Chef Edycji Polskiej przyznać grze „Czy internauci marzą o cyfrowych ważkach?” (link) autorstwa Kordiana „sila” Krawczyka.

Podoba mi się tworzenie swojej ważki, podoba mi się grywalizacja internetowych zachowań społecznościowych. Mam też poczucie (być może niesłuszne), że jest w tej grze jakiś lekki dystans do wszelkiej maści guru tego i owego.

Marcin Kuczyński

 

Temat jasno wykorzystany. Przedstawiony w sposób ciekawy nie tylko dla autora czy autorki, ale dla mnie… To pomysłowa, dobrze napisana gra. Nie jest pierwsza w pomyśle, ale dobrze się ją czyta.

Kamil Węgrzynowicz

Gratulujemy!

Oprócz glorii i chwały zwycięzca polskiej edycji konkursu Game Chef otrzymuje od nas legendarną odznakę zwycięstwa.

Game Chef PL Banner Odznaka Zwycięstwo 2015

Gra „Czy internauci marzą o cyfrowych ważkach?” zostanie teraz przetłumaczona na język angielski i w wielkim międzynarodowym finale zmierzy się z pozostałymi zwycięzcami poszczególnych edycji językowych. Na koniec, 16 sierpnia, głosami międzynarodowej grupy sędziowskiej, zostanie wyłoniony Mistrz Świata.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy oraz przede wszystkim uczestnikom i uczestniczkom! Pamiętajcie, w konkursie Game Chef prawdziwym zwycięstwem jest namówienie ludzi do zebrania się i stworzenia nowych gier…

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!

P.S. Pełniejsze komentarze sędziowskie zostaną opublikowane już niedługo w osobnym ogłoszeniu.

Dodaj komentarz