Game Chef Edycja Polska

Za pięć dwunasta

Home  >>  Informacje  >>  Za pięć dwunasta

Za pięć dwunasta

On Czerwiec 21, 2015, Posted by , In Informacje, With No Comments

kopertaJuż niedługo konkurs Game Chef dobiegnie końca! Ostateczny termin nadsyłania prac to 21 czerwca o 23:59… choć z uwagi na drobne opóźnienie w ogłoszeniu startu polskiej edycji przyjmiemy też prace spóźnialskich (ostateczną listę zgłoszeń opublikujemy w poniedziałek koło południa).

Po upływie tego terminu przyjdzie czas na ocenę prac, nadesłanych przez innych uczestników konkursu. Każdy z Was otrzyma cztery gry do recenzji. Prosimy o uważne przeczytanie każdej gry oraz napisanie co najmniej jednego akapitu z uwagami dla autora lub autorki. Przesyłajcie recenzje do nas, a my przekażemy je twórcom i tworczyniom – w ten sposób Wasze e-maile nie zostaną ujawnione.

Uwagi w Waszej recenzji powinny być konstruktywne i pomocne dla autorów i autorek, gdyby w przyszłości planowali ulepszyć swoją grę.

Z czterech recenzowanych gier musicie wybrać jedną, którą chcecie nominować do finału konkursu. Gry, które otrzymają najwięcej nominacji, przejdą do finału.

Może się zdarzyć, że określona gra nie będzie z różnych przyczyn odpowiadać recenzentowi. Niektóre gry zawierają ostrzeżenia odnośnie zawartości. Może się też okazać, że zostaliście przydzieleni do oceny gry, napisanej przez przyjaciela albo inną bliską osobę. Jeżeli uznacie, że jakaś gra budzi Wasz dyskomfort lub nie możecie bezstronnie jej ocenić, prosimy o jak najszybszy kontakt z koordynatorem, który przydzieli Wam nową grę do oceny.

Dodatkowo jeśli uważacie, że ktoś byłby nieodpowiednim recenzentem dla Waszej gry, dajcie znać koordynatorowi. Zadne tego typu prośby nie będą publicznie ujawniane.

Dodaj komentarz